Kontakt:
Tel.: +420 220 878 518
Mobil: +420 602 353 807
Mobil: +420 724 114 393
(remove XX) nebeskycukrovinky XX @gmail XX .com

Prodejna:
Dukelských hrdinů 6, Praha 7
Po - Pá: 09:00 - 18:00
www.nebeskycukrovinky.cz

Prodejna

Budova prodejny

Dárkový koš

Kytice z vážených bonbonů

Vážené bonbony

Čokoládové figurky

Jedna ze skříní s víny

Část z výstavy čokolád

Kornout z vážených bonbonů

Naše prodejna

Naše prodejna , Dárková služba a cukrovinky , Dukelských hrdinů 6, se nachází v Praze 7, kousek od Strossmayerova náměstí, naproti bývalým " sanitkám " (  tam se točil seriál Sanitka ! ), přímo u tramvajové zastávky.

 

 

 

 

 

 

Sídlí v nádherném secesním domě, architektonickém klenotu Prahy 7. Taky se k nám dostanete
metrem, vystoupíte na stanici Vltavská a pak je to kolem kostela svatého Antonína opravdu kousek pěšky ( nebo jednu zastávku tramvají ). Otevřeno máme od pondělí do pátku
od 9.00 do 18.00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Specializujeme se na tvorbu dárkových košů, balíčků kazet nebo drobných dárků. Prodáváme nepřeberné množství různých bonboniér, čokolád, tyčinek, cukrovinek naší i cizí výroby. Máme v našem počítači přes 2000 položek ! Myslíme i na diabetiky, prodáváme i dia - cukrovinky, převážně z dovozu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme jediní v Praze a možná, že i v republice, kteří vyrábějí kytice z balených bonbonů, čajů, cigaret nebo bankovek. Vše je právně ošetřeno, pokud někde naleznete něco podobného, jedná se o plagiát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velký ohlas mají i čokoládové figurky, z belgické čokolády. Najdete tu čokoládová zvířátka, autíčka, dokonce i čokoládový notebook nebo žertovné předměty ( čokoládová kamasútru, prsa i penis ). Na skladě je přes 50 druhů vážených převážně čokoládových bonbonů, které balíme   i do ozdobných celofánových kornoutů. Samozřejmostí jsou sáčkové bonbony ve velkém výběru ( hašlerky, žužů, .. ) , čokoládové mince a medaile.

 

 

 

 

 

 

Nejsme sice vinotéka, ale máme na skladě slušnou zásobu odrůdových vín z Moravy, Česka i ze zahraničí. Rovněž prodáváme minilahvičky pro sběratele i značkové destiláty tuzemské i zahraniční výroby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše balicí služba, vyškolená italskými designéry zabalí vše, co si u nás koupíte, ale i co si donesete. Způsob zabalení dárku totiž něco o dárci vypovídá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážené bonbony a máme jich na skladě víc než 50 druhů, umíme zabalit do celofánových ozdobných kornoutů, tak jak to dělaly naše babičky za 1. republiky...